10 czerwiec 2014

Firma kurierska DPD - partner SuperPaczka.pl

DPD to wiodąca firma kurierska, która swoje usługi świadczy ponad 20 lat. W pierwszych latach działalności jej specjalnością były przesyłki kurierskie miejskie oraz krajowe. Firma DPD szybko jednak rozwinęła swoje skrzydła, rozszerzając zakres usług o międzynarodowe przesyłki kurierskie. Obecnie stanowi część międzynarodowej sieci DPD, należąc do francuskiej Grupy Pocztowej (mającej 100% udziałów).

Aktualnie DPD jest jedną z najbardziej znanych i cenionych firm, które świadczą profesjonalne usługi kurierskie w Polsce na najwyższym poziomie.

DPD kurier

Polski oddział firmy kurierskiej posiada aż 50 placówek na terenie całego kraju. Dzięki temu jej usługi dostępne są właściwie dla każdego klienta. Flota składająca się z ponad 3000 samochodów sprawia, że paczki DPD docierają na czas. Nad terminowym dostarczaniem przesyłek czuwa również sztab ponad 5500 pracowników zatrudnionych we wszystkich polskich oddziałach.

 

Przesyłki DPD codziennie trafiają w ręce setek tysięcy odbiorców w samej Polsce. W skali światowej to aż 2,5 miliona paczek wysyłanych i odbieranych każdego dnia. Te liczby mówią same za siebie i wskazują firmę DPD jako rzetelną firmę kurierską, która doskonale wie, w jaki sposób zdobyć zaufanie klientów. Filozofią firmy, którą wyznaje każdy kurier DPD jest całkowite zorientowanie na klientów. Przejawia się to w wysokich kompetencjach, przyjaznym nastawieniu oraz wyjściu naprzeciw ich nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. To wszystko przekłada się na niebywały sukces DPD.

 

To właśnie dlatego SuperPaczka.pl podjęła współpracę z firmą DPD, która jest synonimem rzetelności, profesjonalizmu oraz konkurencyjności. Dzięki temu i my możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, odnosząc się do potrzeb naszych klientów.

 

Więcej informacji o firmie DPD można znaleźć na jej oficjalnej stronie.