Kurier DPD w SuperPaczka.pl

SuperPaczka.pl to internetowa platforma umożliwiająca korzystanie z usług kurierskich na terenie całego kraju. Przesyłki są realizowane przez cenioną na rynku kurierów firmę DPD.

SuperPaczka to:

  • niskie ceny na przesyłki kurierskie DPD
  • łatwy i szybki proces składania zamówień
  • możliwość zamówienia kuriera 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • śledzenie przesyłek online
  • pomoc konsultantów
  • tani kurier dla każdego

DPD

DPD to jeden z międzynarodowych liderów rynku usług transportowych. Jest to jedno z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw tego typu na kontynencie, już od 1977 roku zajmujące się szybkim doręczaniem przesyłek kurierskich.

Jego początki były skromne – dzisiejszy gigant zaczynał jako niewielka firma w środkowych Niemczech, z kwaterą w mieście Aschaffenburg. Dziś posiada ponad 800 oddziałów w 40 krajach, dysponuje flotą 18 tys. pojazdów i zatrudnia ponad 24 tys. pracowników. Każdego dnia kurierzy DPD dostarczają ponad 2 miliony przesyłek. Tak szybki rozwój koncern zawdzięcza wysokiemu standardowi świadczonych usług.

Dlaczego warto zaufać DPD? Przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dba o każdą, nawet najmniejszą przesyłkę. Zapewnia szybką i bezpieczną dostawę – zarówno w trybie standardowym, jak i ekspresowym. Gwarantuje miłą i skuteczną obsługę. Ponadto nieustannie powiększa ono swój zasięg, zyskując uznanie setek tysięcy klientów z każdej części świata.

DPD odpowiada na Twoje potrzeby. To marka, na której możesz polegać.